DLA INSTALATORÓW

Poznaj z nami branżę hotelową i zwiększ swoje przychody.

Korzyści ze współpracy z GiP

Firma GiP to sprawdzony partner, który pomoże poszerzyć Twoją wiedzę tak, byś mógł zdobywać klientów w hotelarstwie. Praca z nami to zwiększenie zysków, rozwój i bezpieczeństwo Twojego biznesu. 

dodatkowe przychody ze sprzedaży - współpracując z nami zyskujesz możliwość sprzedaży systemu automatyki hotelowej oraz specjalistycznego sprzętu.

większa ilość klientów – pozyskaj klientów dzięki kompleksowej ofercie.

wsparcie projektowo-techniczne – skorzystaj z pomocy doświadczonych fachowców już na etapie przystępowania do procedury zakupowej. Może korzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w branży hotelarskiej.

wsparcie finansowe – uzyskaj kredytowanie zakupu sprzętu od stabilnego partnera (nie ma potrzeby inwestycji własnych środków)

wsparcie prawne – nasz dział prawny pomaga naszym partnerom zarówno w kłopotliwych sytuacjach, jak i codziennych procedurach towarzyszących wdrażaniu systemu

wsparcie sprzedażowe – pełna asysta przy prowadzaniu procesu sprzedażowego

stały rozwój oferowanych produktów – nasze autorskie oprogramowanie jest stale rozwijane i udoskonalane. Jako jedyna firma na rynku gwarantujemy pełne wykorzystanie hotelowej wersji kontrolerów firmy ROGER.

rekomendacje przy kolejnych inwestycjach

cykliczne szkolenia – dla partnerów prowadzimy cykliczne szkolenia z oferowanych produktów

Zapytaj o dostępne terminy szkoleń i możliwości współpracy