specyfika automatyki hotelowej

System daje możliwość podglądu całego obiektu, a także zdalnego sterowania poszczególnymi pokojami. Intuicyjny interfejs gwarantuje prostą obsługę, a dostęp do systemu możliwy jest również przez urządzenia mobilne. 

Dlaczego warto zainwestować w AH?

podnosi komfort pobytu gości

przynosi oszczędności dla właściciela hotelu

zapewnia bezpieczeństwo gości oraz pracowników

jest narzędziem kontroli dla zarządzających

Dlaczego warto wdrożyć nasz system zarządzania obiektem hotelowym?

jeden system, wiele funkcji, dużo oszczędności

Jest to rozwiązanie dedykowane dla tego typu obiektów, które powstało na bazie prawie 30 lat współpracy i wymiany doświadczeń z hotelarzami z całej Polski. 

Podczas jednej instalacji zyskujesz wiele funkcji, które są doskonałym narzędziem do kontroli całego obiektu. To prosty sposób na zadbanie o lepsze wyniki każdego hotelu.

kontrola dostępu

komunikacja z recepcją

sygnalizacja na korytarzu

moduł powiadomień

sterowanie klimatyzacją

analiza aktywności pracowników

wizualizacja stanu obiektu

instalacja przyzywowa

sterowanie zasilaniem

kontrola minibaru

instalacja alarmowa

moduł aplikacji mobilnych

Automatyka Hotelowa - wyzwanie czy rozwiązanie

Podejmując decyzję o wyposażeniu hotelu w elementy automatyki budynkowej należy zdawać sobie sprawę z faktu, że jest to obiekt szczególny, do którego nie powinno się przenosić rozwiązań stosowanych w biurach czy w domach. 

Hotel to obiekt pracujący całą dobę, a każdy pokój to oddzielne mieszkanie, którego lokatorzy mają odmienne przyzwyczajenia i upodobania. Pobyty hotelowe zwykle nie są też długie, dlatego korzystanie z urządzeń i systemów, w które wyposażony jest pokój powinno być przystępne dla każdego. Natomiast pracownicy biurowi mają kilka miesięcy bądź lat na nauczenie się obsługi skomplikowanego systemu sterowania budynkiem. 

Dobrze skonfigurowany i wdrożony system automatyki hotelowej nie wymaga codziennej obsługi. Jego użytkowanie jest intuicyjne, dlatego ułatwia pobyt gościom, a obsłudze zarządzanie obiektem.  

Porozmawiajmy o tym jak Automatyka Hotelowa sprawdzi się u Ciebie

Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z naszymi ekspertami. Podczas spotkania przeanalizujemy Twoje potrzeby biznesowe i dopasujemy nasze rozwiązanie do Twoich potrzeb.